Prodej materiálů pro výrobu modelů a modelového zařízení, laminátu, tvářecích keramických a tepelně odolných forem, prototypů, designu, modelářských potřeb.

20 let s pryskyřicemi Ebalta

Již dlouhou řadu let je firma KTK Blansko, dříve Alena Trubáčková, výhradním zástupcem německé firmy Ebalta Gmbh pro český a slovenský trh. Jen stěží najdete někoho, kdo se pohybuje v sektoru výroby modelů, prototypů, designu, výroby laminátů prepregy tvářecích keramických, tepelně odolných či gumárenských forem a nesetkal se při tom s našimi produkty.

Naše dlouholeté působení na trhu je zárukou odzkoušené kvality výrobků Ebalta, které nabízíme, a zárověn služeb, které Vám poskytujeme.

Modely, formy, prototypy

V naší nabídce najdete kompletní sortiment firmy Eblata. Takže pokud se rozhodnete pro výrobu Pu formy, Rim formy, formy na beton nebo umělý pískovec, kontrolní modely DKM, desky z umělého dřeva určené na obrábění CNC, nebo slévárenské modely, jaderníky, formy pro lisování, prototypy nebo laminovací látky jsme pro Vás těmi pravými partnery. Není nic jednoduššího než se porozhlédnout po našich stránkách, kontaktovat nás nebo se s námi domluvit na schůzce, kterou lze uskutečnit přímo u Vás.

S pozdravem

Ebalta CZ Team

Aktuality z Ebalty

26. dubna 2017 -- Nový web www.ebalta.cz

Připravujeme pro Vás nové webové stránky

13. ledna 2017 -- 27. 1. 2017 kancelář i sklad mimo provoz

V pátek 27. ledna 2017 je kancelář i sklad společnosti KTK Blansko s. r. o. mimo provoz

16. prosince 2016 -- Předvánoční provoz

Zboží pro odeslání je možné objednat nejpozději ve středu 21. 12. 2016 do 9:00 hodin, osobně je možné si zboží vyzvednout na skladě v Kotvrdovicích do 12:00 hodin.


           Jméno                   Heslo
         

poslední aktualitace 26.4.2017


TOPlist

Naši partneři