Prodej materiálů pro výrobu modelů a modelového zařízení, laminátu, tvářecích keramických a tepelně odolných forem, prototypů, designu, modelářských potřeb.

20 let s pryskyřicemi Ebalta

Již dlouhou řadu let je firma KTK Blansko, dříve Alena Trubáčková, výhradním zástupcem německé firmy Ebalta Gmbh pro český a slovenský trh. Jen stěží najdete někoho, kdo se pohybuje v sektoru výroby modelů, prototypů, designu, výroby laminátů prepregy tvářecích keramických, tepelně odolných či gumárenských forem a nesetkal se při tom s našimi produkty.

Naše dlouholeté působení na trhu je zárukou odzkoušené kvality výrobků Ebalta, které nabízíme, a zárověn služeb, které Vám poskytujeme.

Modely, formy, prototypy

V naší nabídce najdete kompletní sortiment firmy Eblata. Takže pokud se rozhodnete pro výrobu Pu formy, Rim formy, formy na beton nebo umělý pískovec, kontrolní modely DKM, desky z umělého dřeva určené na obrábění CNC, nebo slévárenské modely, jaderníky, formy pro lisování, prototypy nebo laminovací látky jsme pro Vás těmi pravými partnery. Není nic jednoduššího než se porozhlédnout po našich stránkách, kontaktovat nás nebo se s námi domluvit na schůzce, kterou lze uskutečnit přímo u Vás.

S pozdravem

Ebalta CZ Team

Aktuality z Ebalty

12. září 2018 -- Omezení provozu 39. kalendářní týden

Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. září 2018 bude kancelář i sklad firmy KTK Blansko s. r. o. mimo provoz.

25. června 2018 -- Omezení provozu 27. kalendářní týden

Od pondělí 2.7. do středy 4.7.2018 bude kancelář i sklad firmy KTK Blansko s. r. o. mimo provoz.

19. června 2018 -- úterý 26. 6. 2018 mimo provoz!

V úterý 26. června 2018 je kancelář i sklad společnosti uzavřen


           Jméno                   Heslo
         

poslední aktualitace 12.9.2018


TOPlist

Naši partneři